DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA

ROTARY CLUB  - SUCEAVA BUCOVINA

Domnul Preşedinte,

Vasile Mocanu

Prin aceste rânduri dorim să vă mulţumim în numele copiilor/tinerilor aflaţi în plasament la Centrul de Plasament „Speranţa” şi Centrul de Plasament „Colţ Alb” Suceava, pentru cadourile  oferite cu ocazia sărbătorilor de iarnă.

Copiii/tinerii s-au bucurat foarte mult de aceste cadouri şi pentru că aţi ales să fiţi alături de ei, cu siguranţă le-aţi redat încrederea de sine şi astfel simt că nu sunt singuri şi  că există oameni de bună credinţă care au grijă de ei.

Vă mulţumim!

SEF COMPLEX,