Peste 100 de copii orfani sau din familii cu probleme speciale vor participa la cea de-a şasea ediţie a campaniei „Dăruieşte un zâmbet!”, organizată de Clubul Rotary Suceava Bucovina şi Clubul Lions Suceava.

La acţiune vor participa membrii Cluburilor Rotary Suceava Bucovina şi Lions Club Suceava, însoţiţi de voluntari din întreg judeţul Suceava, care şi-au dorit să facă o bucurie şi să fie alături de aceşti copii. Evenimentul se va bucura de prezenţa unor nume importante din mediul de afaceri local, precum şi a altor invitaţi speciali ai Clubului Rotary şi ai Clubului Lions din Suceava